2017 Yılı Türkiye Geneli Ödüllü Bilsem Deneme Sınavı

| Görüntülenme 31769

Herkese selamlar. Hazır mısınız? Bilsem Online kullanıcılarına harika haberlerimiz var. Grup tarama sınavına az bir zaman kaldı. (6 Ocak - 4 Mart 2018) Artık tempoyu biraz daha artıracağız. Yumurcaklar da hazırsa başlayabiliriz.

1) Bilsem Online kullanıcılarına 12 Deneme sınavı vadetmiştik. 12. Deneme sınavımız büyük bir sürprizle geliyor! Kategori çalışmaları ve günlük çalışmalarda yeterince deneyim elde eden öğrencilerimizin bu deneme sınavlarında hayli başarılı oldukları gözlemleniyor.

Artık sınav yaklaştı. Mevcut 11 deneme sınavına ait sonuçları planlı bir şekilde açıklayıp sizlere sunacağız. Sonuçlarını açıkladığımız deneme sınavlarını “tekrar çözülebilir” şekilde düzenleyeceğiz. Bu sayede daha önce çözmüş olsanız da bu 11 deneme sınavını istediğiniz gibi tekrar çözebileceksiniz. Tüm deneme sınavlarımızda diğer detaylı istatistiklerle birlikte “sınıf düzeyleri” de dikkate alınarak sonuçlar açıklanacak. Böylece öğrencilerinizin elde ettikleri deneyimleri sınıf düzeyinde de görebileceksiniz.

2) Abonelik paketi olmayan kullanıcılarımızı düşünerek yaklaşan BİLSEM sınavı için 1 Aylık Abonelik Paketi’ni de aktif ettik. Böylece onlar da sistemin tüm özelliklerine sahip olabilecek. 1 Ocak 2018 tarihi itibariyle abonelik paketlerimizde fiyat artışına gitmemiz gerekiyor. 1 Aylık paketi sistemimize dâhil ederek artış gösterecek fiyatlara karşı kullanıcılarımıza fırsat sunmak istedik.

3) Şimdi en güzel haberimize gelelim. “2017 yılı Türkiye Geneli Ödüllü Bilsem Deneme Sınavı” ile keyifli bir rekabet başlatalım istedik. Abonelik paketi olan kullanıcılarımız ayrıca bir ödeme yapmadan deneme sınavına katılabilirler. Abonelik paketi olmayan kullanıcılarımız için deneme sınavının fiyatı 10 TL olacaktır. Ayrıca yeni yıla kadar indirimli fiyattaki abonelik paketlerimizden birini satın alarak ödüllü deneme sınavına katılabileceğiniz gibi portalımızın tüm imkânlarından da faydalanabilirsiniz.

ÖDÜLLÜ BİLSEM DENEME SINAVI TAKVİMİ:

Sınava katılım tarihi: 25 Aralık 2017 – 4 Ocak 2018

Sınav sonuçlarının açıklanacağı tarih: 5 Ocak 2018

GENEL SIRALAMADA BİRİNCİ OLAN ÖĞRENCİMİZE

1 ADET TABLET BİLGİSAYAR

1 ADET KİTAP SETİ

1 HAFTALIK ABONELİK

SINIF DÜZEYLERİNE GÖRE İLK 3’E GİREN ÖĞRENCİMİZE

1 ADET ZEKA OYUNU

1 ADET KİTAP SETİ

1 HAFTALIK ABONELİ

Şimdi Katılın

Ayrıca, Genel sıralamadaki ilk 100 öğrenci, yeni yılda geçerli Abonelik paketlerimiz üzerinden %20 indirim kazanacaklardır (Yalnızca EFT / Havale işlemleri için geçerlidir)

* 2017 yılı Türkiye Geneli Ödüllü Bilsem Deneme Sınavına yalnızca 1, 2 ve 3. sınıf öğrencileri katılabilir.

Ödül olarak verilen Bilsem Online Abonelikleri, kazanan üye tarafından paket bitiminde kullanılabileceği gibi bir başka kullanıcıya da hediye edebilir.

* Hem sınıf düzeyi hem genel sıralamada aynı kullanıcının dereceye girmesi durumunda kullanıcı ödüllerden sadece birini tercih edebilir.

Bizi Facebook üzerinden mutlaka takip etmenizi öneririz. Güncel tüm gelişleri sizin için paylaşıyoruz. Ödüllü deneme sınavımız ve diğer deneme sınavlarımız hakkında sonuçlara da Blog yazılarımız, Facebook sayfamız üzerinden ulaşabileceksiniz. Bizi Facebook'ta takip etmek için tıklayınız

Katılım gösterecek tüm öğrencilerimize şimdiden başarılar diliyoruz. Yüksek verim ve uygun fiyat prensibine sahibiz. Çalışmalarımızı tüm hassasiyetleri göz önünde bulundurarak yapıyoruz. Amacımız nitelikli sonuçlar elde etmektir. Süreç içinde bunu uygulayarak büyük bir açıklıkla gördük.

Türkiye’nin BİLSEM Sınavı ile tam uyumlu portalı Bilsemonline.com çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Asla “yeterli” demiyoruz. Yüksek tempo ve uzun çalışma saatlerimizin yegâne karşılığı geleceğimiz olan çocuklarınızın gelişimi ve başarılarıdır. Bu doğrultuda her zaman vurguladığımız gibi somut – analitik sonuçlar elde etme gayretindeyiz.

Her geçen gün sayıları artan ve bizi faydalı görerek Bilsem Online Ailemize dâhil olan 15 000’den fazla kullanıcımıza teşekkürlerimizi ve saygılarımızı sunuyoruz.

Blog

Türkiyenin en kapsamlı Bilsem Eğitim Blogu ile Bilsem
Sınavları’na hazırlanın
2025 Yılına Kadar En Çok İhtiyaç Duyulacak Beceriler

2025 Yılına Kadar En Çok İhtiyaç Duyulacak Beceril...

“2025 yılına kadar en çok ihtiyaç duyulacak beceriler” listelenmiş, çok yakın bir gelecekte çocuklarımızın kariyerleri için hangi becerilere sahip olmaları gerektiği liste halinde verilmiştir.

Devamı
Bilsem Okulları Kayıt Yenileme

Bilsem Okulları Kayıt Yenileme

Uzun bir aradan sonra tüm öğrenciler okullarına yavaş yavaş kavuşmaya başladılar. Bilsem okulları da diğer okullar gibi kapılarını tekrar açtı ve kayıtlarını yenilemeye başladı.

Devamı
Türkiye Geneli Ücretsiz Ödüllü Bilsem Deneme Sınavı Sonuçları

Türkiye Geneli Ücretsiz Ödüllü Bilsem Deneme Sınav...

Türkiye Geneli Ücretsiz Ödüllü Bilsem Deneme Sınavı Sonuçları

Devamı