HEMEN ÜCRETSİZ KAYIT OLUN

ÜCRETSİZ ÜYE OL

Bilsem Sınavı Hazırlık Seti

Bilsem Sınavı Hazırlık Seti
| Görüntülenme 1323

BİLSEM SINAVI HAZIRLIK SETİ

Bilsem Sınavında sorulan soruların hazırlanma mantığı beş (5) tane ana konu (BELLEK, DİKKAT, AKIL YÜRÜTME , ALGI , KOORDİNASYON)  ve Benzeşim, Şifreleme, Matris vb. 12 kategoriden oluşacak şekilde oluşturulmuştur.

BİLSEM SINAVINA HAZIRLIK İÇİN ÜYE OLUN!

Bilsemonline.com platformu

BELLEK

DİKKAT

AKIL YÜRÜTME

ALGI

KOORDİNASYON

Bu 5 ana başlığın altında 12 farklı kategoride çocukları Yapay Zeka destekli STEM modeli bir Eğitim sistemi içinde özel olarak eğitmektedir. Sistem içinde bulunan Yapay Zekalı Öğretici BO’nstein ve BO karakterleri ile sistem çocuklarınızla iletişime geçer ve onları günlük çalışmalar, kategori bazlı çalışmalar ve deneme sınavları ile her gün takip eder ve Bilsem Sınavına hazırlanmasına yardım eder.

20 günlük düzenli sistem kullanımı ile çocukların Bilişsel raporunu çıkartır ve günlük tavsiyelerde bulunur.

Bilsem Online çocuğunuzun anlık olarak gösterdiği gelişimi ve çocuğunuzun seviyesini kendi yaş ve sınıf grubundaki diğer kişilerle karşılaştırarak çocuğunuzun ortalaması hakkında ayrıntıları sağlamaktadır.

Bilsem Online çocuğunuzun gelişimini 5 ana konu(BELLEK, DİKKAT, AKIL YÜRÜTME ,ALGI KOORDİNASYON)  üzerinden takip eder ve bu gelişimi grafik olarak sunar ve Çocuğunuzun Bilsem Online içerisinde çözdüğü bütün soruların cevaplarına ulaşabilir ve çocuğunuzun eksiklikleri üzerine tekrarlar yaparak Bilsem Sınavına daha iyi hazırlanmasına yardımcı olabilirsiniz.

Bilsem Online Bilsem Sınavlarına %100 uyumlu , %100 pedagojik olarak hazırlanan reklamsız ve güvenli platformdur.

ÇOCUKLARIMIZIN BİLİŞSEL GELİŞİMİNE KATKI SAĞLAMAK İÇİN ÜCRETSİZ ÜYE OLUN!

Benzeşim

Şifreleme

Matris

Kısa Süreli Bellek

Bütünden Parçaya

Küpler

Sayı Dizisi Hatırlama

Hikaye

Gölge Bulma

Yansıma 

Perspektif

Eş-Zıt anlamlı kelimeler 


EĞİTİM

|

MOBİL UYGULAMA

|

BİLSEM

Blog

Türkiyenin en kapsamlı Bilsem Eğitim Blogu ile Bilsem
Sınavları'na hazırlanın
2022-2023 Yılı Bilsem Öğrenci Tanılama ve Yer...

2022-2023 Yılı Bilsem Öğrenci Tanılama ve Yerleşti...

MEB e bağlı bilim ve sanat merkezlerine alınacak özel yetenekli öğrencileri belirlemek üzere 2019-2020 eğitim öğretim yılında yapılacak olan öğrenci tanılama ve yerleştirme sürecine ait kılavuz yayımlanmıştır.

Devamı
Yarıyıl Tatilleri Ne Zaman? Sömestr Tatili Ne Zaman?

Yarıyıl Tatilleri Ne Zaman? Sömestr Tatili Ne Zama...

Milli Eğitim bakanlığının açıkladığı 2022-2023 Eğitim ve Öğretim Yılı Çalışma Takvimi’ne göre 1. Ara Tatil Başlangıç /Bitiş tarihleri 14 Kasım 2022 - 18 Kasım 2022 ve Yarıyıl/Sömetr Tatili tarihleri ise 23 Ocak 2023-3 Şubat 2023 tarihleri arasında olacak

Devamı
Okula Dönüş Tavsiyeleri (Ara Tatil)

Okula Dönüş Tavsiyeleri (Ara Tatil)

12 Eylül 2022 tarihinde 2022 - 2023 Eğitim ve Öğretim Yılı başlayan öğrenciler 14 Kasım 2022 tarihiyle beraber 1. Ara Tatillerine ulaştılar.

Devamı