Özellikler

Türkiye'nin BİLSEM Sınavına
hazırlıkta en iyi adresi.
Yapay Zekalı Öğretici (Bo’nstein)

Yapay Zekalı Öğretici (Bo’nstein)

Çocukların daha çok çalışmaya ihtiyaç duydukları alanlarda gelişimlerini sağlayacak şekilde yönlendirerek eğitim verimini maksimize eder.

Ölçme ve Değerlendirme Sınavları

Ölçme ve Değerlendirme Sınavları

BİLSEM sınavı pratiğini arttırmak ve genel değerlendirme yapabilmek için denemeler uygular.

En Kapsamlı Eğitim Blogları

En Kapsamlı Eğitim Blogları

Türkiye’nin bu alandaki en kapsamlı eğitim blogları alanında uzman pedagoglar ve akademisyenler tarafından hazırlanır ve yayınlanır.

Ücretsiz Danışma Hattı

Ücretsiz Danışma Hattı

Çocuğunuz ve Bilsem Sınavları ile ilgili her konuda gün içinde ulaşabileceğiniz Yazılım Destek Uzmanlarımızdan ihtiyacınız olan bilgiyi alabilirsiniz.

Veli Toplantısı

Veli Toplantısı

Vakti olmayan velilerimizin merak ettiği soruları cevaplayabilmek için önceden alınmış telefon randevusu sistemidir.

BO

BO

Çocuğumuzun çalışma azmini arttıracak ve öğrenme grafiğini hızlandıracak ve içselleştirmesini sağlayacak %100 pedagojik bir karakteridir.

Kategoriler

Sınav Hedef Takip Sistemi

Sınav takip sistemi ve YAPAY ZEKALI ÖĞRETİCİ’si ile kişiye özel programlar uygulayarak sınava en doğru hazırlık yöntemini sunar.

BilsemOnline çalışma dönemleri sonrasında çocuğun BİLSEM sınavı pratiğini arttırmak ve genel değerlendirme yapabilmek için denemeler uygular. Her deneme sınavında çocuğun gelişimindeki farkları Yapay Zekalı Öğretici (BO) algılar ve çalışma programını sınav tarihine göre ayarlar. Sınav hedef takip sistemi sadece sınav için kullanılan bir araç değildir. Kişisel hedeflerin gerçekleştirilmesi için kullanılacak bir motivasyon aracı olarak da kullanılabilen bir modüldür.

Gelişmiş Raporlar

Bilişsel Rapor

Türkiye’de alanında ilk ve TEK Bilişsel Rapor veren sistemi BilsemOnline’dır. Sistem içinde çözülen sorulardan alınan verilerle kişinin 5 ana bilişsel başlıkta ve toplamda 12 farklı kırılımda ölçümler ve kullanıcının Bilişsel Profilini çıkartarak hem günlük hayatında hem de akademik hayatında kullanabileceği ve kendini geliştirme adına kişiye özel tavsiyeler barındıran bir rapora ulaşabilir.

Gelişim Raporları

Çocuğunuzun sınava hazırlık evresinde nasıl gelişim gösterdiği ve gösterdiği bu gelişimin Türkiye Genelindeki yeri, kendi sınıf ve yaşındaki çocuklar arasındaki ortalamasına dair tüm detayları çocuğumuza vererek kullanımını sağlar.

Detaylı Analiz

5 Ana Bilişsel başlıktaki tüm gelişimini grafik olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca miniğimizin çözdüğü tüm soruları cevapları ile görebilir her soru için farklı mantıklar geliştirerek sağlıklı genel tekrarlar yapabilirsiniz.

Türkiye’nin En Kapsamlı BLOG Sayfası

Alanında Türkiye’nin en kapsamlı blog sayfasına sahip platformumuzda, miniklerimize nasıl yaklaşacağımızdan eğitimlerimizde dikkat etmemiz gereken her şey i Blog’ larımızda bulmanız mümkün.