Bilsem Online - Bilsem Online

Bilsem Online

Kim olduğumuzu merak ediyor musunuz ?

Bilsem Online İZZ GLOBAL bünyesi altında yer alan Labor Bilişim şirketinin ürünlerinden bir tanesidir. İZZ Global; şirketlerinin her birinin ayrı dallarda uzmanlaşması ve başarı sağlaması ile ortak bir lisandan konuşabilme, uzmanlık alanlarımızı tek bir başlık altında anlatabilme, şirketlerimizi ve iş yapabilme kapasitemizi daha iyi yansıtabilmemiz adına kurulmuş bir çatı şirkettir.

Amacımız, çocuklarımız sevdiği şeyleri yaparken; bireysel gelişimlerine katkı sağlayıp, gelecekte hayatlarına yön verebilecek özel yeteneklerinin gün yüzüne çıkmasını ve gelişmesini sağlamaktır.

BilsemOnline çocuklarımız bilgisayar, cep telefonu ve tabletleriyle oynarken hem beyin jimnastiği yapmalarını hemde eğlenmelerini sağlar. Öğrencilerimizi bilgi düzeyine göre kategorize ederek tüm yönlerinin gelişmesini, onları sıkmadan sağlıyoruz. Üstelik bunu birçok öğretmen, pedagog, akademisyen ve mühendisin birlikte hazırladığı sistemimiz ile yapıyoruz.

Bununla birlikte BilsemOnline bize, çocuğumuzun zaman içerisinde ki gelişimini, güçlü ve zayıf yönlerini ve Türkiye ortalamasındaki yerini doğrudan görme imkanı sağlıyor. Unutmayın her çocuk özeldir.

BilsemOnline “çocuklarınızın elinden telefonlarını ve tabletlerini almayın onları doğru uygulamalarla donatın” fikri ile bugün ve bundan sonra sizlerin yanında olacak.

Unutmayın. Biz kocaman bir aileyiz.

Bilsem Online Uygulamalarını Şimdi Keşfet

Bilsem Online mobil uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz. Bilsem Online mobil uygulaması Google Play veya App Store’da.

Google PlayApp Store