HEMEN ÜCRETSİZ KAYIT OLUN

ÜCRETSİZ ÜYE OL

Bilsem Sınav Soruları - Örnek Sorular

Bilsem Sınav Soruları - Örnek Sorular
| Görüntülenme 3360

Bilsem Sınavında sorulan soruların hazırlanma mantığı beş (5) tane ana konu (BELLEK, DİKKAT, AKIL YÜRÜTME , ALGI , KOORDİNASYON)  ve Benzeşim, Şifreleme, Matris vb. 12 kategoriden oluşacak şekilde oluşturulmuştur.

BİLSEM ÜCRETSİZ DENEMESINAVINI ŞİMDİ ÇÖZ.

 Bilsem Online platformu içerisinde Bilsem Sınavına %100 uygun, beş tane ana konu ve 12 kategoriden binlerce soru bulunmaktadır ve bu sorular Akademisyenler tarafından hazırlanmaktadır. Çocuğunuz Bilsem Sınavına hazırlanırken Bilsem Online platformunu kullanarak sınav pratiğini artırmaktadır. Bilsem Online’a şimdi Ücretsiz Üye Olmak için tıklayınız.

Bilsem Online platformu 12 kategori için konu anlatım ve örnek soru çözümü videoları ile çocuğunuzun öncelikle öğrenmesini sonrasında sorularla öğrendiklerini pekiştirebileceği bir platformdur Bilsem Online’a şimdi Ücretsiz Üye Olmak için tıklayınız.

Bilsem Online Türkiye’nin İLK ve TEK Bilişsel Rapor veren platformudur. 20 günlük düzenli sistem kullanımı ile çocukların Bilişsel raporunu çıkartır ve günlük tavsiyelerde bulunur. Bilsem Online’ın sunduğu raporlarla çocuğunuzun gelişimi takip edebilir ve size vereceği önerilerle çocuğunuzun zayıf olduğu noktaların keşfedebilir ve gelişimine katkıda bulunabilirsiniz.

BİLSEM ONLINE’A ŞİMDİÜCRETSİZ ÜYE OL

 

Bilsem Sınavı Örnek Soruları

BENZEŞİMŞİFRELEMEMATRİSKISA SÜRELİ BELLEKBÜTÜNDEN PARÇAYAHİKAYEGÖLGE BULMAPERSPEKTİFEŞ-ZIT ANLAMLI KELİMELER


SAYI DİZİSİ HATIRLAMAKÜPLERYANSIMA

 

 

 


EĞİTİM

|

MOBİL UYGULAMA

|

BİLSEM

Blog

Türkiyenin en kapsamlı Bilsem Eğitim Blogu ile Bilsem
Sınavları'na hazırlanın
2022-2023 Yılı Bilsem Öğrenci Tanılama ve Yer...

2022-2023 Yılı Bilsem Öğrenci Tanılama ve Yerleşti...

MEB e bağlı bilim ve sanat merkezlerine alınacak özel yetenekli öğrencileri belirlemek üzere 2019-2020 eğitim öğretim yılında yapılacak olan öğrenci tanılama ve yerleştirme sürecine ait kılavuz yayımlanmıştır.

Devamı
Yarıyıl Tatilleri Ne Zaman? Sömestr Tatili Ne Zaman?

Yarıyıl Tatilleri Ne Zaman? Sömestr Tatili Ne Zama...

Milli Eğitim bakanlığının açıkladığı 2022-2023 Eğitim ve Öğretim Yılı Çalışma Takvimi’ne göre 1. Ara Tatil Başlangıç /Bitiş tarihleri 14 Kasım 2022 - 18 Kasım 2022 ve Yarıyıl/Sömetr Tatili tarihleri ise 23 Ocak 2023-3 Şubat 2023 tarihleri arasında olacak

Devamı
Okula Dönüş Tavsiyeleri (Ara Tatil)

Okula Dönüş Tavsiyeleri (Ara Tatil)

12 Eylül 2022 tarihinde 2022 - 2023 Eğitim ve Öğretim Yılı başlayan öğrenciler 14 Kasım 2022 tarihiyle beraber 1. Ara Tatillerine ulaştılar.

Devamı