DEPREMDEN ETKİLENEN ON İL VE BU İLLERDEN NAKİL GİDEN ÖĞRENCİLERİN ENEL ZİHİNSEL YETENEK ALANI BİREYSEL DEĞERLENDİRME UYGULAMA SONUÇLARI AÇIKLANDI - Bilsem Online

DEPREMDEN ETKİLENEN ON İL VE BU İLLERDEN NAKİL GİDEN ÖĞRENCİLERİN ENEL ZİHİNSEL YETENEK ALANI BİREYSEL DEĞERLENDİRME UYGULAMA SONUÇLARI AÇIKLANDI

2022-2023 BİLSEM ÖĞRENCİ TANILAMA VE YERLEŞTİRME SÜRECİ DEPREMDEN ETKİLENEN ON İL VE BU İLLERDEN NAKİL GİDEN ÖĞRENCİLERİN GENEL ZİHİNSEL YETENEK ALANI BİREYSEL DEĞERLENDİRME UYGULAMA SONUÇLARI AÇIKLANDI

Google PlayApp Store
19 Eylül 2023
  1. Bilim ve Sanat Merkezleri (BİLSEM) öğrenci tanılama ve yerleştirme süreci "2022-2023 Bilim ve Sanat Merkezleri Öğrenci Tanılama ve Yerleştirme Kılavuzu" doğrultusunda gerçekleştirilmiştir.

    Bu kapsamda resim, müzik ve genel zihinsel yetenek alanı bireysel değerlendirme uygulama sonuçları depremden etkilenen on il ve bu illerden nakil giden öğrencilerin genel zihinsel yetenek alanı bireysel değerlendirme uygulamaları dışında 04 Ağustos 2023 tarihinde açıklanmıştır.

    Bu doğrultuda depremden etkilenen on il ve bu illerden nakil giden öğrencilerden genel zihinsel yetenek alanı bireysel değerlendirme uygulamalarına girerek 2023-2024 eğitim öğretim yılından itibaren Bilim ve Sanat Merkezlerinde eğitim almaya hak kazanan öğrencilerimizin 19-29 Eylül 2023 tarihleri arasında kayıt yaptırmaları gerekmektedir.

    Ayrıca açıklanan uygulama sonuçlarına ilişkin itiraz başvuruları öğrenci velileri tarafından 19-22 Eylül 2023 tarihleri arasında il milli eğitim müdürlüklerine yapılabilecektir.

    Sonuçlara ulaşmak için tıklayınız.

Bilsem Online Uygulamalarını Şimdi Keşfet

Bilsem Online mobil uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz. Bilsem Online mobil uygulaması Google Play veya App Store’da.

Google PlayApp Store