HEMEN ÜCRETSİZ KAYIT OLUN

ÜCRETSİZ ÜYE OL

BİLSEM 3. Sınıf Soruları

BİLSEM 3. Sınıf Soruları
| Görüntülenme 5947

BİLSEM 3. Sınıf Soruları

BİLSEM ilkokul 1, 2 ve 3. Sınıfta okuyan özel yetenekli öğrencileri belirlemek amacıyla Millî Eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenen bir sınavdır. BİLSEM 3. Sınıf Ön Değerlendirme sınavı 14 Ocak – 9 Nisan Tarihleri arasında uygulanmaya devam etmektedir. 

BİLSEM Sınavı 3. Sınıf ÜCRETSİZ Deneme Sınavı Çözmek için 

BİLSEM ONLINE'a KAYDOLUN.

3. Sınıf BİLSEM Sınavında Ne Tür Sorular Çıkar? 

BİLSEM Sınavı’nda, çocuğun yeteneklerine göre aday gösterildiği farklı branşlarda sorular sorulmaktadır. En fazla aday gösterilen Genel Zihinsel Yetenek alanında adayın genel bilişsel yeteneklerini ölçen sorular sorulurken, resim ve müzik branşlarında bu alanlara uygun sesli ve görsel sorular sorulmakta ve değerlendirmeler yapılmaktadır.  

Türkiye genelinde binlerce BİLSEM ONLINE kullanıcısı arasındaki sıranızı görmek için hemen ücretsiz deneyin – BİLSEM ONLINE'a ÜCRETSİZ KAYDOLUN.


3. Sınıf BİLSEM Sorularına Nasıl Hazırlanılır? 

Son yıllarda Millî Eğitim Bakanlığı BİLSEM sınavı uygulamalarında tablet bilgisayar gibi elektronik araçların kullanımını arttırmaya başlamıştır. BİLSEM ONLINE yeni sınav sistemine tamamen uyumlu bir uygulamadır. Ayrıca Bilsem Online hem masaüstü bilgisayarlardan hem de tablet ve telefon gibi mobil cihazlardan bağlanma imkanıyla gerçek sınav tecrübesi kazanmanız ve sınava her koşul altında hazırlanabilmeniz için en yetkin BİLSEM uygulamasıdır. Kullanıcının seviyesine göre belirlenen dinamik zorluk ve soru tiplerine göre çocuğunuzu değerlendirerek, eksik olduğu konularda gelişme sağlar. 

BİLSEM sorularına göre konu analizi yapan ve başarı istatistiğinizi takip edebileceğiniz BİLSEM ONLINE'ı denemek için TIKLAYIN.


EĞİTİM

|

MOBİL UYGULAMA

|

BİLSEM

Blog

Türkiyenin en kapsamlı Bilsem Eğitim Blogu ile Bilsem
Sınavları'na hazırlanın
Bilişsel Gelişim Nedir?

Bilişsel Gelişim Nedir?

Bilişsel gelişim, insanların düşünme, öğrenme, problem çözme ve anlama sürecindeki değişimlerin incelenmesidir. Bilişsel gelişim süreci, bebeklerin doğumundan itibaren başlar ve ömür boyu devam eder. Bu süreçte insanlar, çevreleri ile etkileşim halindeyke

Devamı
Bilsem Online'nın Zeka Gelişimine Katkısı

Bilsem Online'nın Zeka Gelişimine Katkısı

Bilsem (Bilim ve Sanat Merkezi) sınavları ülkemizde öğrencilerin geleceğine yön verebilen önemli sınavlardan biridir. Bu sınavlara hazırlık süreci hem öğrenciler hem de aileler için oldukça yoğun ve stresli bir dönemdir. Bu nedenle, doğru kaynaklarla yapı

Devamı
BİLSEM ONLİNE - ZEKA İLİŞKİSİ

BİLSEM ONLİNE - ZEKA İLİŞKİSİ

Bilsem sınavı, öğrencilerin kognitif yeteneklerini ölçmeyi amaçlayan bir sınavdır. Bu nedenle, Bilsem Online platformu, öğrencilerin zeka gelişimlerine katkı sağlamak için özel olarak tasarlanmış bilişsel egzersizler sunar. Bu egzersizler, öğrencilerin bi

Devamı