HEMEN ÜCRETSİZ KAYIT OLUN

ÜCRETSİZ ÜYE OL

Bilsem Okulları Hangi Şehirlerde ve Nerelerde Bulunur?

Bilsem Okulları Hangi Şehirlerde ve Nerelerde Bulunur?
| Görüntülenme 986

Bilsem Sınavına nasıl hazırlanacağınızı biliyor musunuz?

Bilsem Online Bilsem Sınavlarına %100 uyumlu bir hazırlık platformudur. Bilsem Online içerisinde Bilsem Sınavında sorular ile %100 uyumlu soru ve Konu Anlatım Videoları videoları vardır. Ayrıca Türkiye’nin İLK ve TEK BİLİŞSEL RAPOR üreten platformu BilsemOnline’dır. Çocuğunuz bu videolarla öğrenirken akademisyenler tarafından hazırlanmış binlerce soru ile pratik yapar. Türkiye’de alanında ilk ve TEK Bilişsel Rapor veren sistemi BilsemOnline’dır. Sistem içinde çözülen sorulardan alınan verilerle kişinin 5 ana bilişsel başlıkta ve toplamda 12 farklı kırılımda ölçümler ve kullanıcının Bilişsel Profilini çıkartarak hem günlük hayatında hem de akademik hayatında kullanabileceği ve kendini geliştirme adına kişiye özel tavsiyeler barındıran bir rapora ulaşabilir. ÜCRETSİZ ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

Bilsem okullarının tüm listesini incelemeden önce aşağıdaki açıklamayı dikkatle okuyunuz.

Bilsem, Bilim ve Sanat Eğitim Merkezlerinin kısaltılmış ismidir. İlkokullarda sınavla tespit edilen özel yetenekli öğrencilerin örgün eğitim kurumlarındaki eğitimlerini aksatmayacak şekilde bireysel yeteneklerinin farkında olmalarını sağlamak ve sahip oldukları kapasitelerini geliştirerek üst düzeyde kullanmalarını sağlamak amacıyla devlete bağlı olarak açılmış olan özel eğitim kurumlarıdır. Türkiye genelinde her ilde bir bilsem olmakla birlikte nüfus yoğunluğuna göre büyük şehirlerde birden fazla bilsem olabilmektedir.

Ülke genelindeki (Bilsem) Bilim ve Sanat Eğitim Merkezleri ulaşmak için buraya tıklayınız.


EĞİTİM

|

MOBİL UYGULAMA

|

BİLSEM

Blog

Türkiyenin en kapsamlı Bilsem Eğitim Blogu ile Bilsem
Sınavları'na hazırlanın
2022-2023 Yılı Bilsem Öğrenci Tanılama ve Yer...

2022-2023 Yılı Bilsem Öğrenci Tanılama ve Yerleşti...

MEB e bağlı bilim ve sanat merkezlerine alınacak özel yetenekli öğrencileri belirlemek üzere 2019-2020 eğitim öğretim yılında yapılacak olan öğrenci tanılama ve yerleştirme sürecine ait kılavuz yayımlanmıştır.

Devamı
Yarıyıl Tatilleri Ne Zaman? Sömestr Tatili Ne Zaman?

Yarıyıl Tatilleri Ne Zaman? Sömestr Tatili Ne Zama...

Milli Eğitim bakanlığının açıkladığı 2022-2023 Eğitim ve Öğretim Yılı Çalışma Takvimi’ne göre 1. Ara Tatil Başlangıç /Bitiş tarihleri 14 Kasım 2022 - 18 Kasım 2022 ve Yarıyıl/Sömetr Tatili tarihleri ise 23 Ocak 2023-3 Şubat 2023 tarihleri arasında olacak

Devamı
Okula Dönüş Tavsiyeleri (Ara Tatil)

Okula Dönüş Tavsiyeleri (Ara Tatil)

12 Eylül 2022 tarihinde 2022 - 2023 Eğitim ve Öğretim Yılı başlayan öğrenciler 14 Kasım 2022 tarihiyle beraber 1. Ara Tatillerine ulaştılar.

Devamı