HEMEN ÜCRETSİZ KAYIT OLUN

ÜCRETSİZ ÜYE OL

Bilsem Online Canlı Yayına Başlıyor!

Bilsem Online Canlı Yayına Başlıyor!
| Görüntülenme 1643

Bilsem Online Canlı Yayına Başlıyor📢🎥

2016 yılından bu yana milyonlarca abonemizi BİLSEM sınavlarına hazırladık. Bununla birlikte abonelerimizi BİLSEM sınavları dışında bilişsel zeka gelişimlerini hızlandıracak her türlü altyapıyı sunmak için ekibimizle gece gündüz demeden çalıştık. 

Hali hazırda platformumuz içinde bulunan konu anlatım videolarımız, örnek çözümlerimiz dışında Canlı yayına başlıyoruz. Çocuklarımızı bu süreçte daha iyi motive etmek için elimizden gelenin yine en iyisini yapmak için hazırlıklarımızı tamamladık. 

Platform içinde bulunan denemelerimizden başlayarak binlerce soruyu canlı yayınlarımızda çözmeyi hedefliyoruz. Her yayında platformda listelenmiş deneme sınavlarımızı sırası ile çözeceğiz. 

Youtube kanalımızdan bizi takip etmeyi ve canlı yayınları kaçırmamak için çanı açmayı unutmayın!💥

6 ŞUBAT 2023 Pazartesi günü Saat 19:00 da herkesi YOUTUBE KANALIMIZDA canlı yayınımıza bekliyoruz. KANALIMIZA GİTMEK VE CANLI YAYINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN!


Denemeleri bizden önce çözüp, canlı yayında çözdüklerinizi kontrol etmenizi tavsiye ederiz. Çözemediğiniz sorular hakkında Canlı Yayında Sohbet Kanalı üzerinden istediğiniz soruyu sorabilirsiniz. 

Bu yayınlarla birlikte İNDİRİMLER, Sürpriz hediyeler ve daha fazlasını sunacağız. Canlı yayına katılan herkesin faydalanabileceği onlarca indirim ve hediyelerden faydalanmanız için sizi de bekliyoruz. 

Canlı Yayınları kaçırmamak için bizi hem websitemizden hem Instagram hesabımızdan ve en önemlisi  Youtube kanalımızdan takip etmeyi unutmayın. 

Youtube Kanalımıza gitmek için tıklayınız.

Instagram Hesabımıza gitmek için tıklayınız.

Bilsemonline – Yeni Nesil Bilgi ve Beceri PlatformuEĞİTİM

|

MOBİL UYGULAMA

|

BİLSEM

Blog

Türkiyenin en kapsamlı Bilsem Eğitim Blogu ile Bilsem
Sınavları'na hazırlanın
Bilişsel Gelişim Nedir?

Bilişsel Gelişim Nedir?

Bilişsel gelişim, insanların düşünme, öğrenme, problem çözme ve anlama sürecindeki değişimlerin incelenmesidir. Bilişsel gelişim süreci, bebeklerin doğumundan itibaren başlar ve ömür boyu devam eder. Bu süreçte insanlar, çevreleri ile etkileşim halindeyke

Devamı
Bilsem Online'nın Zeka Gelişimine Katkısı

Bilsem Online'nın Zeka Gelişimine Katkısı

Bilsem (Bilim ve Sanat Merkezi) sınavları ülkemizde öğrencilerin geleceğine yön verebilen önemli sınavlardan biridir. Bu sınavlara hazırlık süreci hem öğrenciler hem de aileler için oldukça yoğun ve stresli bir dönemdir. Bu nedenle, doğru kaynaklarla yapı

Devamı
BİLSEM ONLİNE - ZEKA İLİŞKİSİ

BİLSEM ONLİNE - ZEKA İLİŞKİSİ

Bilsem sınavı, öğrencilerin kognitif yeteneklerini ölçmeyi amaçlayan bir sınavdır. Bu nedenle, Bilsem Online platformu, öğrencilerin zeka gelişimlerine katkı sağlamak için özel olarak tasarlanmış bilişsel egzersizler sunar. Bu egzersizler, öğrencilerin bi

Devamı