Deprem bölgesi ve bu bölgelerden diğer illere giden öğrenciler için “Bilim ve Sanat Merkezleri Öğrenci Tanımlama ve Yerleştirme Ön Değerlendirme Uygulama Takvimi” Açıklandı. - Bilsem Online

Deprem bölgesi ve bu bölgelerden diğer illere giden öğrenciler için “Bilim ve Sanat Merkezleri Öğrenci Tanımlama ve Yerleştirme Ön Değerlendirme Uygulama Takvimi” Açıklandı.

6 Şubat 2023 tarihinde yaşanan deprem nedeniyle ertelenen bilim ve sanat merkezleri öğrenci tanılama ve yerleştirme süreci; genel zihinsel, resim ve müzik yetenek alanı ön değerlendirme uygulamaları Kahramanmaraş, Adana, Adıyaman, Diyarbakır, Gaziantep, H

Google PlayApp Store
19 Nisan 2023

Deprem bölgesi ve bu bölgelerden diğer illere giden öğrenciler için “Bilim  ve Sanat Merkezleri Öğrenci Tanımlama ve Yerleştirme Ön Değerlendirme Uygulama Takvimi” Açıklandı.


6 Şubat 2023 tarihinde yaşanan deprem nedeniyle ertelenen bilim ve sanat merkezleri öğrenci tanılama ve yerleştirme süreci; genel zihinsel, resim ve müzik yetenek alanı ön değerlendirme uygulamaları Kahramanmaraş, Adana, Adıyaman, Diyarbakır, Gaziantep, Hatay, Malatya, Kilis, Osmaniye ve Şanlıurfa illeri ile bu illerden başka illere nakil giden öğrenciler (Randevusu 6 Şubat 2023 tarihinden sonra olan öğrenciler) için yeni takvim yayımlanmıştır.BİLSEM ONLINE NEDİR? 

Bilsemonline akademisyenler tarafından  hazırlanmış Bilsem sınavı sorularına benzer eşsiz binlerce sorudan oluşan bir ve aynı zamanda zeka gelişimi sağlayan platformdur. Bilsemonline  binlerce soru, yüzbinlerce test çözümü, milyonlarla soru cevaplanmasının getirmiş olduğu tecrübe ile on binlerce öğrencinin Bilsem Sınavını kazanması sağlamıştır ve hala sağlamaktadır.

Bilsem Online’ a ÜCRETSİZ ÜYE OLMAK için tıklayınızBilsem Online Uygulamalarını Şimdi Keşfet

Bilsem Online mobil uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz. Bilsem Online mobil uygulaması Google Play veya App Store’da.

Google PlayApp Store