KURUMSAL ABONELİK FIRSATI
Kurumsal Üyelik ile avantajlı fiyatları kaçırmayın, öğrencilerinizi Bilsem Sınavı’na sistematik şekilde hazırlayın.
Şimdi Bilgi Almak İçin Tıkla

HEMEN ÜCRETSİZ KAYIT OLUN

ÜCRETSİZ ÜYE OL

Okula Dönüş Tavsiyeleri

Okula Dönüş Tavsiyeleri
| Görüntülenme 711

Yaz tatilinin sona ermesiyle beraber okul döneminin başlaması öğrencilerin okul dönemine adapte olmasını zorlaştırıyor. Bu yazıda öğrencilerin okula dönüşünü, adapte olmasını sağlayacak birkaç tavsiyeden bahsedeceğiz.

UYKU DÜZENİ

Çocuğunuzun okul uyku takvimine dönebilmesini kolaylaştırmak için okul başlamadan 1 gün önce değil 1 hafta önceden yavaş yavaş okul uyku düzenine geçiş yapması sağlayabilirsiniz. Sadece uyku düzeni değil yemek yeme düzeninin de okul takvimine göre geçişinin yapılması yaralı olacaktır.

Bilsem Online’a  ÜCRETSİZ KAYIT OLMAK için tıklayınız.


 MOTİVASYONUNU ARTTIRIN

Çocuğunuzun okula dönüşü kolaylaştırmak için motivasyonunu arttırabilirsiniz. Okul için gerekli olan malzemelerin listesini beraber hazırlayabilirsiniz. Hazırladığınız listenin alışverişini beraber yapabilirsiniz. Çocuğunuzun kendi seçimlerini yapmasına izin vermeniz motivasyonunun daha fazla artmasına olanak sağlayabilir.

               Yaz tatili sürecinde görüşemediği okuldaki arkadaşları ile tekrar görüşebileceğini hatırlatabilirsiniz.

Bilsem Online’a  ÜCRETSİZ KAYIT OLMAK için tıklayınız.

 Peki okula dönüş döneminde çocuklarınızın okul başarısına destek olmak ve zeka gelişimini katkıda bulunmak ister misiniz? Bilsemonline ile çocuğunuzun bilişsel zeka gelişimini birçok kategoride geliştirme olanağına sahip olacaksınız. Bilsemonline Kısa süreli bellek çalışmaları, Perspektif, Sayı dizisi Hatırlatma ve benzeri birçok kategoriyi içerisinde bulundurmaktadır. 

Bilsem Online ÖZELLİKLERE VE KATEGORİLERE erişmek için tıklayınız.  

 Bilsem online içerisinde bulunan Günlük Çalışmalar kısmı ile çocuğunuzu günlük olarak gelişmesine olanak sağlarken içerisinde bulunan deneme sınavlarıyla beraber çocuğunuzun kendini denemesini sağlamaktadır ve Şampiyonlar Listesi ile beraber çocuğunuzun diğer çocuklar arasındaki sıralamasını öğrenebileceksiniz. 

               Çocuğunuzun yaz döneminde kendisini geliştirmesi, dijital ortamlardaki vaktini verimli kullanması için şimdi Bilsem Online’a Ücretsiz kaydolun.

Bilsem Online’a  ÜCRETSİZ KAYIT OLMAK için tıklayınız.

 

 

 

 

 


EĞİTİM

|

MOBİL UYGULAMA

|

BİLSEM

Blog

Türkiyenin en kapsamlı Bilsem Eğitim Blogu ile Bilsem
Sınavları'na hazırlanın
Bilsem Online Canlı Yayına Başlıyor!

Bilsem Online Canlı Yayına Başlıyor!

Platform içinde bulunan denemelerimizden başlayarak binlerce soruyu canlı yayınlarımızda çözmeyi hedefliyoruz. Her yayında platformda listelenmiş deneme sınavlarımızı sırası ile çözeceğiz. 6 ŞUBAT 2023 Pazartesi günü Saat 19:00 da herkesi YOUTUBE KANALI

Devamı
BİLSEM 2. Sınıf Soruları

BİLSEM 2. Sınıf Soruları

BİLSEM 2. Sınıf Soruları Nelerdir? 2. Sınıf BİLSEM Sınavında Çıkan Sorular Nelerdir? BİLSEM Genel Yetenek Ön Değerlendirme Sınavı, Benzeşim, Şifreleme, Matris, Kısa Süreli Bellek, Bütünden Parçaya, Küpler, Sayı Dizisi Hatırlatma, Hikaye, Gölge Bulma, Yan

Devamı
BİLSEM 3. Sınıf Soruları

BİLSEM 3. Sınıf Soruları

BİLSEM 3. Sınıf Soruları Nelerdir? BİLSEM Sınavı’nda, çocuğun yeteneklerine göre aday gösterildiği farklı branşlarda sorular sorulmaktadır. En fazla aday gösterilen Genel Zihinsel Yetenek alanında adayın genel bilişsel yeteneklerini ölçen sorular sorulur

Devamı