KURUMSAL ABONELİK FIRSATI
Kurumsal Üyelik ile avantajlı fiyatları kaçırmayın, öğrencilerinizi Bilsem Sınavı’na sistematik şekilde hazırlayın.
Şimdi Bilgi Almak İçin Tıkla

HEMEN ÜCRETSİZ KAYIT OLUN

ÜCRETSİZ ÜYE OL

Okullar Ne Zaman Açılıyor?

Okullar Ne Zaman Açılıyor?
| Görüntülenme 4050

2022-2023 okul dönemi ne zaman başlıyor?

2022 okullar ne zaman açılacak?

Okullar ne zaman açılıyor?

Okullar ne zaman açılacak?

17 Haziran 2022 tarihiyle beraber öğrenciler için yorucu olan okul döneminden sonra yaz tatili dönemi başlamıştı. Veliler ve öğrencilerin yaz dönemi planlamalarını yapabilmesi için 2022-2023 Eğitim ve Öğretim Yılı takviminde döneminde okulların ne zaman açılacağı önem konusu olmaktadır.

Özellikle çocuklarımızın Okula gitmeden okula zihnen hazırlanabilmesi için okulların açılma tarihini bilmek, çocuklarımızı okula hazırlamak için çok önemlidir. 

Çocuğumuzun okula başladığında okulu yargılamadan devam edebilmesinin en kolay yolu Bilseonline HEMEN ÜYE OL! Milli Eğitim Bakanlığı 2022-2023 Eğitim ve Öğretim Yılı Çalışma Takvimi’ni açıkladı. Bu takvime göre 12 EYLÜL 2022 tarihinde 2022-2023 Eğitim ve Öğretim yılı başlamış olacak.

Açıklanan takvime göre 1.Ara Tatil Başlangıç ve Bitiş Tarihleri 14 Kasım 2022 - 18 Kasım 2022 tarihleridir.

Yarıyıl tatili ise 23 Ocak 2022 – 3 Şubat 2023 Tarihleri arasında 10 iş günü olarak belirlenmiştir.   

Ara dönem tatillerinin çocukta öğrenme hızını yavaşlatmaması için en iyi tercih olan Bilsem Online’a  ÜCRETSİZ KAYIT OLMAK için tıklayınız.


 Peki yaz tatili okula dönüş döneminde çocuklarınızın hem okul başarısına katkıda bulunmak hem de zeka gelişimini katkıda bulunmak ister misiniz? Bilsem online ile çocuğunuzun zeka gelişimini birçok kategoride geliştirme olanağına sahip olacaksınız. Bilsem online Kısa süreli bellek çalışmaları, Perspektif, Sayı dizisi Hatırlatma ve benzeri birçok kategoriyi içerisinde bulundurmaktadır.

Bilsem Online ÖZELLİKLERE VE KATEGORİLERE erişmek için tıklayınız.  


 Bilsem online içerisinde bulunan Günlük Çalışmalar kısmı ile çocuğunuzu günlük olarak gelişmesine olanak sağlarken içerisinde bulunan deneme sınavlarıyla beraber çocuğunuzun kendini denemesini sağlamaktadır ve Şampiyonlar Listesi ile beraber çocuğunuzun diğer çocuklar arasındaki sıralamasını öğrenebileceksiniz. 

               Çocuğunuzun yaz döneminde kendisini geliştirmesi, dijital ortamlardaki vaktini verimli kullanması için şimdi Bilsem Online’a Ücretsiz kaydolun. 

Bilsem Online’a  ÜCRETSİZ KAYIT OLMAK için tıklayınız.

 


EĞİTİM

|

MOBİL UYGULAMA

|

BİLSEM

Blog

Türkiyenin en kapsamlı Bilsem Eğitim Blogu ile Bilsem
Sınavları'na hazırlanın
Bilsem Online Canlı Yayına Başlıyor!

Bilsem Online Canlı Yayına Başlıyor!

Platform içinde bulunan denemelerimizden başlayarak binlerce soruyu canlı yayınlarımızda çözmeyi hedefliyoruz. Her yayında platformda listelenmiş deneme sınavlarımızı sırası ile çözeceğiz. 6 ŞUBAT 2023 Pazartesi günü Saat 19:00 da herkesi YOUTUBE KANALI

Devamı
BİLSEM 2. Sınıf Soruları

BİLSEM 2. Sınıf Soruları

BİLSEM 2. Sınıf Soruları Nelerdir? 2. Sınıf BİLSEM Sınavında Çıkan Sorular Nelerdir? BİLSEM Genel Yetenek Ön Değerlendirme Sınavı, Benzeşim, Şifreleme, Matris, Kısa Süreli Bellek, Bütünden Parçaya, Küpler, Sayı Dizisi Hatırlatma, Hikaye, Gölge Bulma, Yan

Devamı
BİLSEM 3. Sınıf Soruları

BİLSEM 3. Sınıf Soruları

BİLSEM 3. Sınıf Soruları Nelerdir? BİLSEM Sınavı’nda, çocuğun yeteneklerine göre aday gösterildiği farklı branşlarda sorular sorulmaktadır. En fazla aday gösterilen Genel Zihinsel Yetenek alanında adayın genel bilişsel yeteneklerini ölçen sorular sorulur

Devamı