Oyuncak Tavsiyesi Yayında!

| Görüntülenme 825

OYUNCAK TAVSİYESİ çocukların bilişsel gelişimlerini hızlandıracak en uygun oyuncakları tavsiye eden hem veli görüşü hem de çocuk gözlemine dayalı seçim yapabilen bir platformdur.

Bilsem Online yayına alındığı 2017 yılından bu yana 81 ilde 230 000’den fazla üye 80 Mn+ test çözümü ile bilişsel yetenek ölçümü ve raporlamasında Türkiye’nin en büyük Big Data’sına sahip eğitim platformu durumundadır.

OYUNCAK TAVSİYESİ bu büyük verinin bize verdiği tecrübeyi çocuklarımıza daha fazla katkıda bulunabileceğimiz özel bir sisteme dönüştürdüğümüz projedir.

OYUNCAK TAVSİYESİ ile BİLSEMONLINE üyesi çocuğumuz hali hazırda bilsemonline.com adresin üye sayfasına eklenmiş alana tıklayarak zihin gelişimini fiziki olarak devam ettirebileceği en uygun oyuncaklara ulaşabilecektir.

Bilsemonline üyeleri için kullanıcı ekranı içine yerleştirilmiş olan butona tıklayarak size en uygun oyuncağı seçebilir, keyifle oynamaya başlayabilirsiniz.


     Çocuklarımızın gelişimini hızlandıracak en uygun oyuncağı seçmek için TIKLAYIN!

 

 

Blog

Türkiyenin en kapsamlı Bilsem Eğitim Blogu ile Bilsem
Sınavları’na hazırlanın
Bilsem Yaz Okulları

Bilsem Yaz Okulları

Bilsem okulları bu sene itibari ile 2. Sınıftan 12. Sınıfa kadar tüm öğrenciler için yaz okulu açacağı müjdesini verdi.

Devamı
BİLSEM ÖN DEĞERLENDİRME SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI

BİLSEM ÖN DEĞERLENDİRME SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI

Milli Eğitim Bakanlığı'nca (MEB), özel yetenekli öğrencilerin belirlenmesi amacıyla düzenlenen Bilim ve Sanat Merkezleri (BİLSEM) öğrenci seçme sınavının merakla beklenen ön değerlendirme sonuçları açıklandı.

Devamı
Bilsem Mülakat Soruları Nelerdir?

Bilsem Mülakat Soruları Nelerdir?

Bilsem sınavının 2. Aşaması olan “BİREYSEL DEĞERLENDİRME” aşaması 13 Haziran itibari ile başlayacaktır. Bu tarih 12 Ağustots’a kadar devam edecek bu süreçte 1. Aşama “ÖN DEĞERLENDİRME” sınavlarında başarılı olan öğrenciler teker teker değerlendirilecektir

Devamı