KURUMSAL ABONELİK FIRSATI
Kurumsal Üyelik ile avantajlı fiyatları kaçırmayın, öğrencilerinizi Bilsem Sınavı’na sistematik şekilde hazırlayın.
Şimdi Bilgi Almak İçin Tıkla

HEMEN ÜCRETSİZ KAYIT OLUN

ÜCRETSİZ ÜYE OL

Oyuncak Tavsiyesi Yayında!

Oyuncak Tavsiyesi Yayında!
| Görüntülenme 1528

OYUNCAK TAVSİYESİ çocukların bilişsel gelişimlerini hızlandıracak en uygun oyuncakları tavsiye eden hem veli görüşü hem de çocuk gözlemine dayalı seçim yapabilen bir platformdur.

Bilsem Online yayına alındığı 2017 yılından bu yana 81 ilde 230 000’den fazla üye 80 Mn+ test çözümü ile bilişsel yetenek ölçümü ve raporlamasında Türkiye’nin en büyük Big Data’sına sahip eğitim platformu durumundadır.

OYUNCAK TAVSİYESİ bu büyük verinin bize verdiği tecrübeyi çocuklarımıza daha fazla katkıda bulunabileceğimiz özel bir sisteme dönüştürdüğümüz projedir.

OYUNCAK TAVSİYESİ ile BİLSEMONLINE üyesi çocuğumuz hali hazırda bilsemonline.com adresin üye sayfasına eklenmiş alana tıklayarak zihin gelişimini fiziki olarak devam ettirebileceği en uygun oyuncaklara ulaşabilecektir.

Bilsemonline üyeleri için kullanıcı ekranı içine yerleştirilmiş olan butona tıklayarak size en uygun oyuncağı seçebilir, keyifle oynamaya başlayabilirsiniz.


     Çocuklarımızın gelişimini hızlandıracak en uygun oyuncağı seçmek için TIKLAYIN!

 

 


EĞİTİM

|

MOBİL UYGULAMA

|

BİLSEM

Blog

Türkiyenin en kapsamlı Bilsem Eğitim Blogu ile Bilsem
Sınavları'na hazırlanın
Bilsem Online Canlı Yayına Başlıyor!

Bilsem Online Canlı Yayına Başlıyor!

Platform içinde bulunan denemelerimizden başlayarak binlerce soruyu canlı yayınlarımızda çözmeyi hedefliyoruz. Her yayında platformda listelenmiş deneme sınavlarımızı sırası ile çözeceğiz. 6 ŞUBAT 2023 Pazartesi günü Saat 19:00 da herkesi YOUTUBE KANALI

Devamı
BİLSEM 2. Sınıf Soruları

BİLSEM 2. Sınıf Soruları

BİLSEM 2. Sınıf Soruları Nelerdir? 2. Sınıf BİLSEM Sınavında Çıkan Sorular Nelerdir? BİLSEM Genel Yetenek Ön Değerlendirme Sınavı, Benzeşim, Şifreleme, Matris, Kısa Süreli Bellek, Bütünden Parçaya, Küpler, Sayı Dizisi Hatırlatma, Hikaye, Gölge Bulma, Yan

Devamı
BİLSEM 3. Sınıf Soruları

BİLSEM 3. Sınıf Soruları

BİLSEM 3. Sınıf Soruları Nelerdir? BİLSEM Sınavı’nda, çocuğun yeteneklerine göre aday gösterildiği farklı branşlarda sorular sorulmaktadır. En fazla aday gösterilen Genel Zihinsel Yetenek alanında adayın genel bilişsel yeteneklerini ölçen sorular sorulur

Devamı