HEMEN ÜCRETSİZ KAYIT OLUN

ÜCRETSİZ ÜYE OL

Oyuncak Tavsiyesi Yayında!

| Görüntülenme 1182

OYUNCAK TAVSİYESİ çocukların bilişsel gelişimlerini hızlandıracak en uygun oyuncakları tavsiye eden hem veli görüşü hem de çocuk gözlemine dayalı seçim yapabilen bir platformdur.

Bilsem Online yayına alındığı 2017 yılından bu yana 81 ilde 230 000’den fazla üye 80 Mn+ test çözümü ile bilişsel yetenek ölçümü ve raporlamasında Türkiye’nin en büyük Big Data’sına sahip eğitim platformu durumundadır.

OYUNCAK TAVSİYESİ bu büyük verinin bize verdiği tecrübeyi çocuklarımıza daha fazla katkıda bulunabileceğimiz özel bir sisteme dönüştürdüğümüz projedir.

OYUNCAK TAVSİYESİ ile BİLSEMONLINE üyesi çocuğumuz hali hazırda bilsemonline.com adresin üye sayfasına eklenmiş alana tıklayarak zihin gelişimini fiziki olarak devam ettirebileceği en uygun oyuncaklara ulaşabilecektir.

Bilsemonline üyeleri için kullanıcı ekranı içine yerleştirilmiş olan butona tıklayarak size en uygun oyuncağı seçebilir, keyifle oynamaya başlayabilirsiniz.


     Çocuklarımızın gelişimini hızlandıracak en uygun oyuncağı seçmek için TIKLAYIN!

 

 


EĞİTİM

|

MOBİL UYGULAMA

|

BİLSEM

Blog

Türkiyenin en kapsamlı Bilsem Eğitim Blogu ile Bilsem
Sınavları'na hazırlanın
Bilsem Nedir ve Nasıl Başvurulur, Nasıl Kazanı...

Bilsem Nedir ve Nasıl Başvurulur, Nasıl Kazanılır?...

BİLSEM okullarının en temel amacı üstün yetenekli potansiyeli yüksek çocukların yeteneklerini destekleyecek ek bir eğitim sistemi oluşturmak ve bu çocukların yeteneklerini yüksek verimlilikle kullanmalarını sağlamaktır.

Devamı
Bilsem Sınavı “Bireysel Değerlendirme” Aşa...

Bilsem Sınavı “Bireysel Değerlendirme” Aşamasına N...

Çocuğumuzun BİREYSEL DEĞERLENDİRME aşamasında başarılı olmasının en temel gereksinimi aslında BİLİŞSEL GELİŞİM seviyesidir.

Devamı
Okullar Ne Zaman Açılıyor?

Okullar Ne Zaman Açılıyor?

Milli Eğitim Bakanlığı 2022-2023 Eğitim ve Öğretim Yılı Çalışma Takvimi’ni açıkladı. Bu takvime göre 12 EYLÜL 2022 tarihinde 2022-2023 Eğitim ve Öğretim yılı başlamış olacak.

Devamı