KURUMSAL ABONELİK FIRSATI
Kurumsal Üyelik ile avantajlı fiyatları kaçırmayın, öğrencilerinizi Bilsem Sınavı’na sistematik şekilde hazırlayın.
Şimdi Bilgi Almak İçin Tıkla

HEMEN ÜCRETSİZ KAYIT OLUN

ÜCRETSİZ ÜYE OL

Yarıyıl Tatili için Ücretsiz MEB Kursları (2023)

Yarıyıl Tatili için Ücretsiz MEB Kursları (2023)
| Görüntülenme 7134

Yarıyıl tatilinde açılacak ücretsiz MEB kurslarına başvurular ne zaman başlıyor?

Kursların içeriği nedir?

Çocuklarımız bu kurslara gitmeli mi?

Yarıyıl tatilinde açılacak ücretsiz kurslara başvuru 9 Ocak’ta başladı. Geçen sene ilki gerçekleştirilen bu kurslar bu sene tekrarlanıyor.

Okul derslerine en iyi destek zeka geliştirilerek verilir. Zeka gelişimi için www.bilsemonline.com ‘a ÜCRETSİZ ÜYE OLUN!

 

4 farklı alanda açılacak kursların başlıkları ise şöyle;

Matematik,

İngilizce,

Bilim,

Sanat

Çocuklarımızın Matematik, İngilizce, Bilim ve Sanat alanlarında daha başarılı olmalarının yolu bilişsel zekalarını geliştirmelerinden geçer. Çocuklarımızın derslerini desteklemek ve anlama kabiliyetlerini arttırmak için şimdi www.bilsemonline.com’a üye olun.

 

MEB(Milli Eğitim Bakanlığı) 21 Ocak ve 5 Şubat tarihi arası gerçekleşecek kurslardan şimdiye kadar 1 milyon öğrencinin yararlandığını, bu sene de benzer bir sayıda öğrencinin bu kurslardan yararlanacağını umduklarını açıkladı.

Kursların içeriği; Bu kurslar BİLSEM destekleme ve yetiştirme kurslarında yapılacaktır. Günlük en fazla 4 saatlik bir program dahilinde verilecek kurslar haftalık toplam 16 saat olarak planlanacaktır.

Bir öğrenci en fazla 2 kursa kayıt yaptırabilecek, bu da toplamda 32 saat atölyelere katılabileceği anlamına gelmektedir.

Bu kurslar atölye şeklinde düzenlenmektedir. Özellikle çocukların BİLSEM okulları müfredatında ekstra bir eğitim görmesi ve uygulamalar gerçekleştirmesi çocuklarımızın için önemli bir deneyim olacaktır.

Çocuklarımızın derslerini desteklemek ve bilişsel zeka gelişimlerini arttırmak için şimdi www.bilsemonline.com’a üye olun.

 

 

 


EĞİTİM

|

MOBİL UYGULAMA

|

BİLSEM

Blog

Türkiyenin en kapsamlı Bilsem Eğitim Blogu ile Bilsem
Sınavları'na hazırlanın
Bilsem Online Canlı Yayına Başlıyor!

Bilsem Online Canlı Yayına Başlıyor!

Platform içinde bulunan denemelerimizden başlayarak binlerce soruyu canlı yayınlarımızda çözmeyi hedefliyoruz. Her yayında platformda listelenmiş deneme sınavlarımızı sırası ile çözeceğiz. 6 ŞUBAT 2023 Pazartesi günü Saat 19:00 da herkesi YOUTUBE KANALI

Devamı
BİLSEM 2. Sınıf Soruları

BİLSEM 2. Sınıf Soruları

BİLSEM 2. Sınıf Soruları Nelerdir? 2. Sınıf BİLSEM Sınavında Çıkan Sorular Nelerdir? BİLSEM Genel Yetenek Ön Değerlendirme Sınavı, Benzeşim, Şifreleme, Matris, Kısa Süreli Bellek, Bütünden Parçaya, Küpler, Sayı Dizisi Hatırlatma, Hikaye, Gölge Bulma, Yan

Devamı
BİLSEM 3. Sınıf Soruları

BİLSEM 3. Sınıf Soruları

BİLSEM 3. Sınıf Soruları Nelerdir? BİLSEM Sınavı’nda, çocuğun yeteneklerine göre aday gösterildiği farklı branşlarda sorular sorulmaktadır. En fazla aday gösterilen Genel Zihinsel Yetenek alanında adayın genel bilişsel yeteneklerini ölçen sorular sorulur

Devamı