HEMEN ÜCRETSİZ KAYIT OLUN

ÜCRETSİZ ÜYE OL

Yarıyıl Tatili için Ücretsiz MEB Kursları (2023)

Yarıyıl Tatili için Ücretsiz MEB Kursları (2023)
| Görüntülenme 8090

Yarıyıl tatilinde açılacak ücretsiz MEB kurslarına başvurular ne zaman başlıyor?

Kursların içeriği nedir?

Çocuklarımız bu kurslara gitmeli mi?

Yarıyıl tatilinde açılacak ücretsiz kurslara başvuru 9 Ocak’ta başladı. Geçen sene ilki gerçekleştirilen bu kurslar bu sene tekrarlanıyor.

Okul derslerine en iyi destek zeka geliştirilerek verilir. Zeka gelişimi için www.bilsemonline.com ‘a ÜCRETSİZ ÜYE OLUN!

 

4 farklı alanda açılacak kursların başlıkları ise şöyle;

Matematik,

İngilizce,

Bilim,

Sanat

Çocuklarımızın Matematik, İngilizce, Bilim ve Sanat alanlarında daha başarılı olmalarının yolu bilişsel zekalarını geliştirmelerinden geçer. Çocuklarımızın derslerini desteklemek ve anlama kabiliyetlerini arttırmak için şimdi www.bilsemonline.com’a üye olun.

 

MEB(Milli Eğitim Bakanlığı) 21 Ocak ve 5 Şubat tarihi arası gerçekleşecek kurslardan şimdiye kadar 1 milyon öğrencinin yararlandığını, bu sene de benzer bir sayıda öğrencinin bu kurslardan yararlanacağını umduklarını açıkladı.

Kursların içeriği; Bu kurslar BİLSEM destekleme ve yetiştirme kurslarında yapılacaktır. Günlük en fazla 4 saatlik bir program dahilinde verilecek kurslar haftalık toplam 16 saat olarak planlanacaktır.

Bir öğrenci en fazla 2 kursa kayıt yaptırabilecek, bu da toplamda 32 saat atölyelere katılabileceği anlamına gelmektedir.

Bu kurslar atölye şeklinde düzenlenmektedir. Özellikle çocukların BİLSEM okulları müfredatında ekstra bir eğitim görmesi ve uygulamalar gerçekleştirmesi çocuklarımızın için önemli bir deneyim olacaktır.

Çocuklarımızın derslerini desteklemek ve bilişsel zeka gelişimlerini arttırmak için şimdi www.bilsemonline.com’a üye olun.

 

 

 


EĞİTİM

|

MOBİL UYGULAMA

|

BİLSEM

Blog

Türkiyenin en kapsamlı Bilsem Eğitim Blogu ile Bilsem
Sınavları'na hazırlanın
Bilsem Sınavı Sonuçlarına İtiraz Nasıl Yapı...

Bilsem Sınavı Sonuçlarına İtiraz Nasıl Yapılır ve ...

Millî Eğitim Bakanlığına bağlı bilim ve sanat merkezlerine (BİLSEM) 2022-2023 eğitim öğretim yılında alınacak öğrencileri belirlemek üzere tanılama ve yerleştirme sürecine ait kılavuza göre 24-28 Nisan 2023 tarihleri aralığında itiraz başvurularının alınm

Devamı
Bilsem Ön Değerlendirme Sonuçları Açıklandı.

Bilsem Ön Değerlendirme Sonuçları Açıklandı.

Millî Eğitim Bakanlığına bağlı bilim ve sanat merkezlerine (BİLSEM) 2022-2023 eğitim öğretim yılında alınacak öğrencileri belirlemek üzere tanılama ve yerleştirme sürecine ait kılavuza göre ön değerlendirme sınav sonuçları 19 Nisan 2023 tarihinde açıklana

Devamı
Deprem bölgesi ve bu bölgelerden diğer illere g...

Deprem bölgesi ve bu bölgelerden diğer illere gide...

6 Şubat 2023 tarihinde yaşanan deprem nedeniyle ertelenen bilim ve sanat merkezleri öğrenci tanılama ve yerleştirme süreci; genel zihinsel, resim ve müzik yetenek alanı ön değerlendirme uygulamaları Kahramanmaraş, Adana, Adıyaman, Diyarbakır, Gaziantep, H

Devamı